Paslaugos

Mirror Accounting yra viena iš Šiaurės šalių lyderių ekonomikos ir buhalterinės apskaitos srityse. Savo klientams siūlome aukštą kompetenciją, kokybę užtikrinančius veiklos metodus, efektyvias sistemas bei darbo procesus. Mes dirbame konsultacijų ir užsakomųjų paslaugų srityse, o mūsų klientai yra Norvegijos ir Švedijos įmonės. Paslaugas teikiame iš biurų Osle, Stokholme, Umeå ir Vilniuje.

Konsultavimas

Patyrę „Mirror“ konsultantai teikia konsultacines ir vadovavimo paslaugas finansų ir buhalterinės apskaitos srityse. Mūsų konsultantai patirtį įgijo ankstesnėse darbovietėse dirbdami finansų ir buhalterinės apskaitos vadovais bei auditoriais. Mūsų tikslas – suprasti kliento organizacijos bei darbuotojų sunkumus bei išorines sąlygas. Tai leidžia susidaryti išsamų įspūdį apie organizaciją bei pateikti klientui geriausius pasiūlymus.


Užsakomosios paslaugos

Įmonės, kurios svarsto galimybę patikėti dalies arba visos buhalterinės apskaitos tvarkymą kitai bendrovei, bendradarbiaudamos su „Mirror“ gali rasti partnerį, turintį ilgametę užsakomųjų paslaugų patirtį, nes tai – mūsų pagrindinė veikla.

Teikiant užsakomąsias paslaugas dažnai tenka perimti darbuotojus. Ilgametė patirtis mums leido sukurti optimalius procesus, leidžiančius atsižvelgti į darbuotojų poreikius pereinamuoju laikotarpiu.

Čia galite rasti detalesnės informacijos apie mūsų paslaugas.